DeWalt XR FLEXVOLT – silný výkon bez kábla

xr flexvolt

SILNÝ VÝKON A SLOBODA

XR FLEXVOLT

Výkon náradia, ako by bol napájaný zo siete a predsa..
bez prívodného kábla.

Ako je to možné??

XR FLEXVOLT je rad 54V profesionálneho náradia, s prevádzkovým časom a výkonom, ktorý bol doteraz nevídaný – po prvýkrát môžu profesionálni remeselníci spoľahlivo vykonávať náročné konštrukčné činnosti bez potreby sieťového napájania.

Batéria je nadštandardne kvalitne spracovaná tak, aby ododolala vysokým prevádzkovým nárokom, ktoré sú na ňu kladené. Samotné výberové články batérie sa nachádzajú v ochrannej klietke, nie je teda dôvod obávať sa starnutia batérie a drastického úbytku kapacity, a to aj napriek častému používaniu.

1 akumulátor – 2 napätia

Akumulátor DeWalt XR FLEXVOLT získal svetové prvenstvo v poskytnutí dvoch napájacích napätí podľa pripojeného stroja –  môže sa prepínať z 54 V na 18 V, takže je spätne kompatibilný s existujúcim náradím radu XR.

V praxi to znamená, že tradičné 18V XR Li-ion stroje môžu pracovať s novými XR Flexvolt batériami stále v 18V napätí a zároveň tak využiť benefit kvalitnej konštrukcievyššieho dodaného výkonu a predĺženej výdrže na jedno nabitie

Ako to dosiahli?

XR FlexVolt 54V batéria pri použití s XR Li-ion 18V strojom využije iné radenie článkov tak, aby výstupné napätie batérie bolo 18V (1/3 pôvodného napätia pri trojnásobnej kapacite).

Viac informáciíí sa dozviete na oficiálnej stránke DEWALTU 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.